משלוחים עד הבית

משלוחים שהוזמנו בימים א'-ה' עד השעה 12:00 (ובימי שישי עד השעה 11:00) יימסרו באותו יום.
משלוחים שבוצעו לאחר מכן, יימסרו ביום העסקים הבא.

קורס שוקולטייר

קורס שוקולטייר

קורס שוקולטייר עם השוקולטייר עודד מקסימוב

כאשר אתם מחפשים לעצמכם מקצוע שמבטא גם את החשק הגדול שלכם לחיים הטובים, לטעמים משובחים ולאנינות, קורס שוקולטייר הוא המקום שבו אתם צריכים להיות. המקצוע הזה מעניק לכם ידע וניסיון שלפי תוכלו לשמח אנשים רבים כל כך במוצרים שלכם, לשלב אותם בקינוחים ובפעילויות אחרות, כך שהרווח שלכם הוא כבר מזמן לא רק כספי אלא גם רגשי לכל החיים. שוקולטייר הוא איש המקצוע שלומד טכניקות בסיסיות של עבודה עם חומרי הגלם של קקאו ומוצקיו, כך שאחר כך הוא יכול ליצור מהם את כל הטעמים והמוצרים שבעולם. בקורס זה תקבלו אמנם יסודות לעבודה ולמיומנויות שאתם זקוקים להם, אבל יהיה לכם די מקום להכניס מהלב ומהנשמה שלכם לתוך היצירה.

קורס שוקולד עם שוקולטייר מקצועי

היצירתיות, למעשה, היא שם המשחק בכל הקשור לשוקולד. כך שאתם יכולים ללמוד את הידע ולהוסיף עליו משלכם, ליצור ממנו מה שרצו להביא מעצמכם לעולם השוקולד המופלא. תלמדו על ההיסטוריה של השוקולד, על כל הסיפור שלו וההכנות שנדרשות. תלמדו חומרים אבל גם לחבר סיפורים מחומרים אלה ובכך למצוא את הדרך שלכם כשוקולטיירים מתחילים בעולם הקקאו. בכל שיעור תרכשו מיומנות וניסיון, ולאט לאט גם ביטחון לעבוד עם החומרים האלה גם הלאה ולעשות מהם מה שתרצו, מוצרי שוקולד נהדרים לענג חך ולב של כל אדם.

תודו ששוקולד הוא יותר ממקצוע ואמנות, הוא דרך חיים מתוקה שיש לה המון פוטנציאל להפוך את החיים שלכם להרפתקה מופלאה ומסע של טעמים וריחות. אתם מריחים כבר כעת את ניחוח הקקאו והווניל והקפה והפירות וכל מה שאנחנו מוסיפים לשוקולד החם? מרגישים כבר את הדגדוג באצבעות ורצון לגלגל פרלינים וכדורי שוקולד מעולים? התקשרו אלינו כדי לשמוע פרטים נוספים על קורס שוקולטייר מקצועי.

מומלצים