יש לכם אירוע משמח בקרוב?

סדנאות שוקולד לכל אירוע, השאירו פרטים והתכוננו לחוויה מתוקה ובלתי נשכחת:


  '

  קורס שוקולטייר מקצועי

  סדנאות שוקולד בעבודת יד של השוקולטייר עודד מקסימוב

  קורס שוקולטייר מקצועי ב-Moyaka

  גיבורי התרבות שלנו והמקצועות שאנחנו מעריצים ונושאים אליהם עיניים משתנים כל הזמן. היום, אנחנו אוהבים לשמוע על מקצועות של אנשים שהולכים אחר הלב שלהם ומחפשים עיסוק עם נשמה וטעם. קורס שוקולטייר מקצועי הוא אחד המקצועות שבהם אתם יכולים למצוא את עצמכם עושים בדיוק את מה שאתם אוהבים לעשות, לעשות את מה שאתם מרגישים שנולדתם לעשות, ואתם קמים בכל בוקר לעבודה מתוך אהבה גדולה לשוקולד ולמוצריו. שוקולטייר הוא כמו מקצוע חלומי של ילדים שרוצים להתעסק כל היום בשוקולד, אבל מלמד אתכם גם יסודות מקצועיים מוצקים שמלווים אתכם אחר כך כאנשי שוקולד מומחים. אתם יכולים לקחת את זה אחר כך לכל מקום, כולל פתיחת מקום משלכם או עבודה באחד המוסדות הקולינריים שבהם תוכלו להתמקצע עוד.

  שוקולד ותשוקה בקורס שוקולטייר מקצועי

  שוקולד הוא אהבה גדולה לקקאו, קודם כל, ולידע העתיק שנצבר מאות שנים בעבודה אתו מאז ששבט המוקאיה גילה את נפלאותיו ומה אפשר לעשות אתו. כל הידע הזה מתומצת לכם לשיעורים הבסיסיים ההכרחיים בשביל מקצוע זה, ואתם מוזמנים לבוא וללמוד כל מה שהשוקולטיירים שלנו רוצים להעניק לכם מהידע ומהניסיון שלהם.

  השוקולד הוא דרך חיים לא פחות ממקצוע ואתם תגלו מהר מאוד שהוא דרך חיים שנשאבים אליה בהנאה ובתשוקה גדולות מאוד על כל התגמול שמקבלים מהם.

  קורס שוקולטייר מקצועי הוא כרטיס הכניסה שלכם לעולם תענוגות הגורמה, כזה שיוציא מכם את מיטב היצירתיות שלכם ואת כל הרעיונות הכי מבריקים שלכם מגולמים בשוקולד. בואו לגלות את העולם הנפלא הזה ולרכוש מקצוע לחיים, כזה שייקח אתכם למקומות מעניינים בעבודה עם אנשים מעניינים מכל העולם. החיבור העז למתוק ולניחוח הנפלא הזה יכול להיות המקום שאותו חיפשתם תמיד לעצמכם.

  יש לכם אירוע משמח בקרוב?

  סדנאות שוקולד לכל אירוע, השאירו פרטים והתכוננו לחוויה מתוקה ובלתי נשכחת:


   קנייה בטוחה

   קידום אורגני בגוגל בניית אתרים