משלוחים עד הבית

משלוחים שהוזמנו בימים א'-ה' עד השעה 12:00 (ובימי שישי עד השעה 11:00) יימסרו באותו יום.
משלוחים שבוצעו לאחר מכן, יימסרו ביום העסקים הבא.

סדנת שוקולד משפחתית

סדנת שוקולד משפחתית

במסגרת סדנת שוקולד משפחתית, תחשפו מקורב לעולמות מתוקים, תחוו חוויות חדשות ובעיקר – תתגבשו עם קרובי משפחתכם. לאורך השנים האחרונות, הולכת וגוברת ההבנה כי האנשים היקרים והחשובים לנו ביותר הם המשפחה שלנו. בין אם מדובר במעגל הראשון או השני, כדי שנוכל ליצור עמם זיכרונות חדשים, מומלץ ביותר לארגן מפגשים יצירתיים ומעשיים. ואם אפשר, גם ללמוד דברים חדשים על הדרך. מעוניינים גם אתם ליזום מפגש משפחתי מהנה ועשיר בטעם טוב? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל Mokaya. חברה זו מציעה מגוון אירועים וסדנאות מתוקים למגזר העסקי והפרטי כאחד.

מה חשוב לדעת על סדנת שוקולד משפחתית?

ימים ארוכים, אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים כדי לבנות את חיינו כראות עיננו. בין אם מדובר ברכישת השכלה גבוהה, חיפוש אחר עבודה יציבה ויוקרתית ובין אם מדובר במציאת זוגיות – אין ספק שאלמנטים אלו יסייעו לנו להגשים את עצמנו כמו גם לממש את הפוטנציאל הטמון בתוכנו. עם זאת, איך שלא נסתכל על כך, אנו חייבים את תודתנו והערכתנו למשפחה הקרובה שלנו; האנשים היקרים והאוהבים המלווים אותנו יום אחר יום בדרכנו להצלחה.

בהתאם, כדי שנוכל לחוות עמם חוויות חדשות, להעמיק את הקשרים ביננו ועל הדרך לרכוש מיומנויות מרשימות, רצוי להתעניין בסדנת שוקולד משפחתית. אין ספק, בסיומה של סדנא תצאו מרוצים, שמחים ועם טעם מתוק בפה. בבואכם לחפש אחר חברה המציעה סדנאות שוקולד מסוג זה, מומלץ לברר מספר פרטים. כמו מה למשל? נציין את חלקם כעת:

  • ראשית, יש לברר אילו תכנים כוללת הסדנא. החל ממספר מושגי יסוד בתחום השוקולד והכנתו, ועד שלב הכנת היצירה, כך תוכלו גם אתם ללמוד להכין מטעמים מושחתים כדוגמת פרלינים, טראפלס, טבליית שוקולד ממותג וכן הלאה.
  • כמו כן, חשוב לא פחות ואף יותר לברר מיהו מדריך הסדנא ומה הרקע שלו בתחום.
  • מהם הזמנים בהם תוכלו להירשם לסדנא ומהו מחירה?

סדנת שוקולד משפחתית – לסיכומו של עניין

מתקרב יום הנישואין של ההורים? האח או האחות שלכם חוגגים יום הולדת? במקום לשבת באותה המסעדה המוכרת, אתם מוזמנים לפנות אל חברת Mokaya. יחדיו, לא תפסיקו ללקק את האצבעות.

מומלצים