משלוחים עד הבית

משלוחים שהוזמנו בימים א'-ה' עד השעה 12:00 (ובימי שישי עד השעה 11:00) יימסרו באותו יום.
משלוחים שבוצעו לאחר מכן, יימסרו ביום העסקים הבא.

סדנת שוקולד למבוגרים בתל אביב

סדנת שוקולד למבוגרים בתל אביב

שוקולד, רק המילה הקטנה הזו יכולה לגרום לכולנו להתמוגג מאושר ולפלוט אנחת עונג. כך שאין ספק כי סדנת שוקולד יכולה להיות חוויה מעוררת חושים, ריחנית ומעל הכל, טעימה במיוחד. סדנת השוקולד אשר תוכלו לקבל במוקאיה, תחת ניצוחו של עודד מקסימוב תכלול את כל רזי השוקולד ששנים אתם מנסים לגלות. כאן תוכלו להמיס, לזלוף ולטעום את היצירות אומנות האכילות שתכינו במו ידיכם.

סדנת שוקולד לכל אירוע

הדרך המושלמת לחגוג תמיד כוללת בתוכה שוקולד. תשאלו כל אדם, אין מי שיסרב. סדנת שוקולד יכולה להיות הפעילות המושלמת שתגרום לכל אורח ואורחת ללקק את האצבעות בסוף הערב.

  • סדנת שוקולד משפחתית – אין דרך מושלמת יותר מסדנה טעימה להעביר זמן איכות כיפי עם המשפחה. זה הזמן ליהנות מרגעים של צחוק ורכישת מיומנות חדשה עם האנשים שהכי קרובים ללב שלנו.
  • מסיבת רווקות – אל תשכחו, נשים הן כוח טבע אדיר, שלבו איתן קצת שוקולד ויין, ועכשיו יש לכם כבר מסיבה בלתי נשכחת. תוכלו ליצור שוקולדים מעוצבים אישית לטעמכן, אפילו בתור מתנות לחתן והכלה או פשוט כמזכרת טעימה מערב בלתי נשכח.
  • סדנאות לזוגות – אם אתם מחפשים חוויה אינטימית ורומנטית, אין ספק כי סדנאת שוקולד זוגית זה המקום האידיאלי עבורכם. תוכלו להרגיש עם הידיים את חומר הגלם המתוק ביותר בתבל, אין חוויה מחברת יותר מזו לזוג מאוהב.
  • ימי הולדת – תוכלו לחגוג גם ימי הולדת ביצירה של שוקולד בעיצוב וטעמים שאתם אוהבים. זוהי חוויה מיוחדת שתוודא כי יום ההולדת שלכם יהיה בלתי נשכח.

חגיגה של שוקולד

שוקולד מקרב לבבות, זה מוכח מדעית. צריכת שוקולד יכולה להשרות תחושת נינוחות ולהמריץ אותנו. כמעט ואין אירוע בלי שוקולד בצורה כזו או אחרת. ובעצם, למה שאתם לא תהיו אלו שלומדים להכין את השוקולד האהוב עליכם? כעת בעזרת הסדנאות של מוקאיה אתם יכולים לעשות זאת בדיוק. נשמח לארח אתכם ואת האנשים איתם תרצו לחלוק את החוויה המיוחדת והמתוקה הזו.

מומלצים