הזמנות שבוצעו בימים א'-ה' עד השעה 12:00 (ובימי שישי עד השעה 11:00) יימסרו באותו יום.
הזמנות שבוצעו לאחר מכן, יימסרו ביום העסקים הבא.
*בהזמנות כמותיות יש לתאם מראש את זמן האספקה מול שירות הלקוחות שלנו.
* לנוחיותכם, ניתן ליצור עמנו קשר לביצוע הזמנה טלפונית מסניף כיכר המדינה ואנו נספק לכם את ההזמנה ישירות לרכב.

סדנאות שוקולד ליום הולדת

סדנאות שוקולד ליום הולדת

סדנאות השוקולד יכולות לגלות לכם את כל הסודות המתוקים של עולם השוקולד, אתם מוכנים לזה? אם התשובה לכך היא, כמובן שכן, הרי שאתם מצאתם את הפעילות המושלמת עבורכם ועבור האנשים איתם תחלקו את החוויה המדהימה הזו. מוקאיה בהנהלתו של עודד מקסימוב ישמחו לחלוק איתכם את האהבה והתשוקה לשוקולד על כל צורותיו וטעמיו המגוונים.

סדנאות שוקולד – חשיפה לעולם חדש

בעוד סדנאות בישול שונות מצריכות הבנה וידע של כל המרכיבים, הרי שבסדנאות שוקולד ההנאה היא הקו המנחה של הלימודים. זה כמעט כמו חלום ילדות שמתגשם, להיות מוקפים בשוקולד מכל עבר, להרגיש, להריח ולטעום את כל העושר שיש לעולם המתוק והעשיר הזה להציע לכם.

בעוד האינטרנט, הספרים ותוכניות הבישול השונות מוצפות במתכונים שונים ומפתים אשר מכילים שוקולד, הרי שאין חוויה מעשירה יותר מעבודה לצידו של שוקולטייר מוסמך ומנוסה. כאן תוכלו לגלות את כל דרכי הטיפול והעבודה הנכונות ביותר עם שוקולד, השילובים בטעמים שתוכלו להכין. והכי חשוב, תוכלו לטעום הכל, להתנסות ולגלות מחדש את עולם השוקולד.

אולי תופתעו, אבל לפעמים צריך לעשות את הקפיצה, לעצום עיניים ולטעום את השוקולד המוזר, לכו תדעו אילו טעמים חדשים ומופלאים אתם עשויים לגלות. סדנאות שוקולד מאפשרות לכם להתנסות עם טעמים חדשים שלא חשבתם לנסות עד כה לצד כל אותם טעמים אהובים ומוכרים.

פשוט וטעים

ככל שאנשים מייחסים יותר ויותר חשיבות לשוקולד, הם עלולים למצוא את עצמם מתרחקים יותר ויותר מהטעם המתוק והבסיסי שגם לנו להתאהב בו מלכתחילה. השוקולד היה חלק מהחיים של כולנו בשלב כזה או אחר, וחשוב לזכור כי ניתן להביא אותו למתכונים מפוארים, אך בסופו של דבר, כל אחד מאיתנו מחכה ללקק את הכף עם השוקולד הנמס הפשוט. אל תעצרו את עצמכם. בין אם אתם אוהבים את הפשטות או המתכונים המורכבים אשר מכילים עולם שלם של טעמים בתוכו, הרי שבחירה בסדנאות של מוקאיה היא הבחירה האידיאלית עבורכם, ניתן גם להשיג אצלנו מארזי שוקולד לכל אירוע ומגוון הפתעות מתוקות נוספות

מומלצים

הזינו את העיר למשלוח ובדקו אם אנחנו מגיעים אליכם