משלוחים עד הבית

משלוחים שהוזמנו בימים א'-ה' עד השעה 12:00 (ובימי שישי עד השעה 11:00) יימסרו באותו יום.
משלוחים שבוצעו לאחר מכן, יימסרו ביום העסקים הבא.

קורס שוקולטייר מקצועי במוקאיה

קורס שוקולטייר מקצועי במוקאיה

קורס שוקולטייר מקצועי מקנה לכם את ההזדמנות לבנות את העתיד המתוק שתמיד חלמתם עליו. זה הזמן להתחיל להגשים את חלומות הילדות הכי פרועים שלכם וללמוד את כל הסודות והקסם של העולם המופלא של הקקאו. בקורס תוכלו ללמוד ההיסטוריה של השוקולד, טכניקות הכנה מסורתיות ומיוחדות, סוגי שוקולד שנים ועוד הרבה יותר. מוקאיה בהנהלתו של עודד מקסימוב ישמחו לקבל אתכם לקורס המתוק ביותר בעולם אשר יכשיר אתכם להיות שוקולטיירים מוסמכים.

קורס שוקולטייר מקצועי – התשוקה לשוקולד

זה הזמן לקחת את הצעד הראשון שלכם בעולם הקולינריה המקצועי של ישראל. קורס שוקולטייר מקצועי כולל תוכנית לימודים מקצועית וחדישה הכוללת הקניית מיומנויות וכלים מקצועיים אשר מגובים בהתנסות מעשית מעמיקה בכל התחומים הקשורים לעולם הקקאו העשיר.

התעסקות בשוקולד היא הרבה מעבר למקצוע פשוט. זוהי תשוקה שהופכת לקריירה מרהיבה. הקורס מתאים במיוחד לאנשים בעלי אהבה גדולה לקקאו ומוצריו. זוהי למעשה דרך חיים נפלאה אשר מעניקה לכם את ההזדמנות לעסוק במה שאתם באמת אוהבים. שוקולד הוא שמחה אשר תוכלו להעביר הלאה לאנשים אחרים, בין אם בשוקולדים המיוחדים שתצרו בעתיד או בין אם באמצעות סדנאות שוקולד מרגשות שתעבירו לקבוצות של אנשים.

זהו כרטיס הכניסה שלכם לעולת תענוגות הגורמה. בואו להתנסות ולגלות איך תוכלו להפוך את הטעם הנפלא שכולנו מכירים ואוהבים ליצירת אומנות ייחודית בעלת שילובי טעמים שעד כה היו שמורים אך ורק לדמיון שלכם.

ומה לגבי נושאי הלימוד?

נושאי הלימוד במסגרתו של הקורס תוכלו להכיר לעמק את חומרי הגלם ותהליכי הייצור של השוקולד, כמו גם הכימיה והעיצובים השונים שניתן ליצור בעזרתו. תלמדו טכניקות מעשיות כמו טמפרור שוקולד בטמפרטורות שונות ואפילו טכניקות קישוט מודרניות הכוללת פרילינים מעוצבים, אבקות מטאליות וחמאת קקאו בריסוס. מוקאיה עומדת לרשותכם בכל ונשמח לעזור לכם להפוך חלום למציאות מרהיבה ומלאת שוקולד. החיבור והתשוקה למתוק הובילה אותנו ליצירת קורס מעמיק אשר יכול להתאים למגוון רחב של תלמידים אשר מעוניינים לגעת בשוקולד ולהפוך אותו לחלק מחייהם.

מומלצים