יש לכם אירוע משמח בקרוב?

סדנאות שוקולד לכל אירוע, השאירו פרטים והתכוננו לחוויה מתוקה ובלתי נשכחת:


  '

  עיצוב בג'לי

  סדנאות שוקולד בעבודת יד של השוקולטייר עודד מקסימוב

  עיצוב בג'לי – אופנת קינוחים חדשה

  אופנת קינוחים חדשה מגיעה אלינו, כשמדובר בעצם במוצר ישן שמבצע קאמבק – ג'לי. מתברר שלא מעט אנשים אוהבים ג'לי, וילדים בכלל מתים עליו ועל הצבעים המעניינים שלו. היום אנחנו יודעים יותר לעבוד אתו בדרכים יצירתיות יותר מאשר פעם, ולכן יש גם סדנאות של עיצוב בג'לי. כאשר אתם רוצים ללמוד איך להגיש קינוח אלגנטי מהמוצר הפשוט הזה, תוכלו ללמוד מה אפשר לעשות ממנו יותר מאשר לצקת אותו בכוסות ובתבניות מעניינות. ג'לי הוא מצור מעולה משום שהוא מתאים לכולם, גם למבוגרים וגם לילדים, גם לטבעונים וגם לאוכלי כל, גם לשומרי כשרות וגם לאוכלי בשר.

  עיצוב בג'לי – קל, פשוט וכיפי

  ג'לי הוא פשוט הקינוח האולטימטיבי גם מבחינה אסתטית משום שלא רק הצבעים שלו אלא גם אפשרויות העיצוב שלו גמישות מאוד. אפשר ליצור ממנו צורות ואפשר לצקת בו צורות ולהקפיא אותו בקוביות ג'לי מעניינות ויפות. היום יש לנו טכניקות רבות לעבודה עם ג'לי ואותן אפשר ללמוד בסדנת עיצוב בג'לי שהיא סדנה מתקדמת מסוגה. תלמדו שג'לי יכול להיות מרהיב בעיצובים שלו, כמו פרחי הג'לי שיוצרים בו בכלים ובחומרים שונים, פרחים שיכולים לקשט כל שולחן בצורה מכובדת ואסתטית מאוד.

  הסדנאות ייתנו לכם כלים ותתחילו לרכוש את הידע והמיומנות של עיצוב כזה, כאשר אתם יוצקים לו תוכן בעיצובים משלכם ככל העולה בדמיונכם. ג'לי, חומר גלם מצוין, הוא הלהיט החדש שיש כעת בעולם הגורמה והאירוח. אתם יכולים לעשות ממנו כל מה שתרצו, אפילו רק אלמנט קישוטי לאירועים הפרטיים שלכם ולא רק לקינוח. תשכחו מכל מה שידעתם על ג'לי עד היום. זהו חומר שממנו יוצרים היום יצירות יפהפיות וגם אתם יכולים ליצור. התקשרו אלינו כדי ללמוד עוד על שיעורי העיצוב המיוחדים שלנו והתחילו ליצור.

  יש לכם אירוע משמח בקרוב?

  סדנאות שוקולד לכל אירוע, השאירו פרטים והתכוננו לחוויה מתוקה ובלתי נשכחת:


   קנייה בטוחה

   קידום אורגני בגוגל בניית אתרים