משלוחים עד הבית

משלוחים שהוזמנו בימים א'-ה' עד השעה 12:00 (ובימי שישי עד השעה 11:00) יימסרו באותו יום.
משלוחים שבוצעו לאחר מכן, יימסרו ביום העסקים הבא.

סדנת שוקולד למבוגרים

סדנת שוקולד למבוגרים

סדנת שוקולד למבוגרים ב-Mokaya

יש עניין חדש למבוגרים שאוהבים לבלות זמן איכות עם עצמם ועם יקיריהם – סדנאות של שוקולד. בסדנאות כאלה מלמדים אותם את כל היסודות שנחוצים להם כדי להתחיל לעבוד עם קקאו ומוצריו, וליצור מוצרי שוקולד גורמה. השוקולד טוב לגוף ולנשמה, משמח את החך ואת הלב, מענג אנשים ומפתיע אותם באפשרויות שלו כבר מאות שנים.

כששבט המוקאיה למד על סגולות פולי הקקאו הוא מיהר להעלות לדרגת יצירתיות מופלאה את מה שאפשר לעשות עם הקקאו. אנחנו משתמשים בידע הזה ומלמדים סדנת שוקולד שרוצים לדעת עוד על הקקאו הנהדר הזה וליצור ממנו את הטעם שלהם. שוקולד מאפשר לכולנו לעבוד אתו, לעשות ממנו מה שמתאים לנו ולטעמנו, ומשום כך הוא להיט בכל פעילות פנאי כמו סדנה כזאת.

סדנת שוקולד למבוגרים – סדנא לאוהבי שוקולד

הכיף הגדול שבעשייה עם פולי קקאו וחומרים שונים ממשיכה אתכם גם הלאה ומביאה לכם שעות רבות של הנאה. אתם יכולים לבלות זמן איכות כזה עם הילדים שלכם בבילוי משפחתי מקסים, להביא חברים לסדנה או בני זוג. אפשר ליהנות ממנה לבד ולהפתיע אחר כך את כל מי שאתם רוצים כדי לייצר מוצרי שוקולד גורמה נהדרים. הסדנאות מתאימות לכולם והמיומנויות שאתם לומדים בהן מלוות אתכם משלב לשלב, כשבכל סדנה אתם רוכשים ידע נוסף על השוקולד.

אם אתם רוצים לרכוש לעצמכם תחביב נוסף שמאפשר לכם גם להשתלב בעולם הגורמה והאוכל המשובח, סדנת שוקולד למבוגרים מביאה אתכם לדרגת ידע ומומחיות בכל שלב שלה, כך שתוכלו להמשיך לעבוד בבית ולייצר שוקולד לעצמכם ולמי שתרצו להעניק לו מארזי שוקולד מתנה נהדרת זו. שוקולד הוא מזון ללב ולנשמה לא פחות מאשר לחך האנין, ואתם מוזמנים ללמוד מאתנו את הידע העתיק הזה וכל היסודות הנדרשים .

להזמנת סדנת שוקולד התקשרו עכשיו למספר 050-770-3528

מומלצים