משלוחים עד הבית

הזמנות ומשלוחים:

הזמנות לט"ו באב –
קולקציית חגי האהבה המתוקה שלנו כבר כאן!
ניתן לבצע הזמנות מראש ולציין בשדה הערות את תאריך האיסוף / המשלוח המבוקש. ( בין ה 5-12 לאוגוסט )
מסירת ההזמנה בתיאום מול הלקוח ותתאפשר במספר חלונות זמן במהלך היום.
מאחלים לכם ט"ו באב שמח ומתוק במיוחד!

הזמנות שבוצעו בימים א'-ה' עד השעה 15:00 (ובימי שישי עד השעה 9:30) יימסרו באותו יום.
הזמנות שבוצעו לאחר מכן, יימסרו במהלך יום העסקים הבא. מסירת ההזמנה בתיאום מול הלקוח ותתאפשר במספר חלונות זמן במהלך היום.
* לנוחיותכם, ניתן ליצור עמנו קשר לביצוע הזמנה טלפונית מסניף כיכר המדינה בטלפון 054-7-000-000 ואנו נספק לכם את ההזמנה ישירות לרכב.

כשרות חלבית בהשגחת הרבנות הראשית תל-אביב-יפו (לאוכלי אבקת חלב נוכרי)

סדנת שוקולד למבוגרים

סדנת שוקולד למבוגרים

סדנת שוקולד למבוגרים אצלנו במוקאיה

הגעתם לגיל שאפשר להתחיל ליהנות מהדברים היפים באמת כמו סדנאות שוקולד. בסדנאות כאלה מלמדים אותם את כל היסודות שנחוצים להם כדי להתחיל לעבוד עם קקאו ומוצריו וליצור מוצרי שוקולד גורמה. השוקולד טוב לגוף ולנשמה, משמח את החך ואת הלב, מענג אנשים ומפתיע אותם באפשרויות שלו כבר מאות שנים.

כששבט המוקאיה למד על סגולות פולי הקקאו הוא מיהר להעלות לדרגת יצירתיות מופלאה את מה שאפשר לעשות עם הקקאו. אנחנו משתמשים בידע הזה ומלמדים סדנת שוקולד שרוצים לדעת עוד על הקקאו הנהדר הזה וליצור ממנו את הטעם שלהם. שוקולד מאפשר לכולנו לעבוד אתו, לעשות ממנו מה שמתאים לנו ולטעמנו, ומשום כך הוא להיט בכל פעילות פנאי כמו סדנה כזאת.

סדנת שוקולד למבוגרים – סדנא לאוהבי שוקולד

הכיף הגדול שבעשייה עם פולי קקאו וחומרים שונים ממשיכה אתכם גם הלאה ומביאה לכם שעות רבות של הנאה. אתם יכולים לבלות זמן איכות כזה עם הילדים שלכם בבילוי משפחתי מקסים, להביא חברים לסדנה או בני זוג. אפשר ליהנות ממנה לבד ולהפתיע אחר כך את כל מי שאתם רוצים כדי לייצר מוצרי שוקולד גורמה נהדרים. הסדנאות מתאימות לכולם והמיומנויות שאתם לומדים בהן מלוות אתכם משלב לשלב, כשבכל סדנה אתם רוכשים ידע נוסף על השוקולד.

אם אתם רוצים לרכוש לעצמכם תחביב נוסף שמאפשר לכם גם להשתלב בעולם הגורמה והאוכל המשובח, סדנת שוקולד למבוגרים מביאה אתכם לדרגת ידע ומומחיות בכל שלב שלה, כך שתוכלו להמשיך לעבוד בבית ולייצר שוקולד לעצמכם ולמי שתרצו להעניק לו מארזי שוקולד מתנה נהדרת זו. שוקולד הוא מזון ללב ולנשמה לא פחות מאשר לחך האנין, ואתם מוזמנים ללמוד מאתנו את הידע העתיק הזה וכל היסודות הנדרשים .

להזמנת סדנת שוקולד לימים א'-ה' החל מהשעה 18:00, צרו קשר בדף הצור קשר או בטלפון 054-7000000

 

מומלצים

בואו נהיה חברים!

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן בחדשות, הטבות ולקבל עדכונים מתוקים מאיתנו.. 🍫

הזינו את העיר למשלוח ובדקו אם אנחנו מגיעים אליכם