הזמנות שבוצעו בימים א'-ה' עד השעה 12:00 (ובימי שישי עד השעה 11:00) יימסרו באותו יום.
הזמנות שבוצעו לאחר מכן, יימסרו ביום העסקים הבא.
*בהזמנות כמותיות יש לתאם מראש את זמן האספקה מול שירות הלקוחות שלנו.
* לנוחיותכם, ניתן ליצור עמנו קשר לביצוע הזמנה טלפונית מסניף כיכר המדינה ואנו נספק לכם את ההזמנה ישירות לרכב.

סדנת שוקולד זוגית

סדנת שוקולד זוגית

סדנת שוקולד זוגית 

האם ישנן הפתעות נהדרות יותר מממתנה שהיא חוויה הפני עצמה? חוויה כמו סדנת שוקולד זוגית למשל… ללמוד יחד כיצד מכינים אותו וליצור אותו יחד. סדנת שוקולד זוגית מלמדת אתכם את שפת התקשורת הזוגית של התענוגות לחך כמו גם העבודה המשותפת יחד בחומרים עדינים, חומרי גלם משובחים שיוצרים מוצר גורמה עם היסטוריה ועם סיפור אישי מיוחד. בדיוק כמו הסיפור האישי המיוחד שלכם, זוגות לומדים לקשור ביניהם את האהבה על ידי יצירות קטנות ומתוקות. פרלינים של שוקולד, לדוגמה, הם יצירות קטנות ומעניינות שמקפלות בתוכן כמה שיותר טעמים מגוונים, בדיוק כמו החיים.

הגילויים האלה של העבודה יחד בדיוק כמו שרואים בתחרויות בישול ריאליטי, גם מלמדים אתכם מאוד על העבודה יחד, על חתירה למטרה אחת, ועל השונה והדומה ביניכם. מסדנה כזאת יכולה לצמוח ידידות גדולה עוד יותר, נוסף לתוצרי השוקולד שאתם לוקחים אתכם הביתה לטעום.

ללמוד שוקולד בסדנת שוקולד זוגית

שוקולד הוא מאכל תאווה ידוע כבר מאות שנים. מאז ששבט המוקאיה הכיר את הקקאו הוא למד על פולי הקקאו שהם מביאים התרוממות רוח ומשפיעים על המוח בצורה מעוררת ומהנה. אנשים רקחו קקאו יחד עם טעמים שונים או בשיטות בישול והכנה שונות, עד שנוצר השוקולד שאנחנו מכירים כיום. כל מקום שבו מכינים שוקולד עובד לפי שיטות עבודה בסיסיות דומות משום שזהו היסוד, וכל שוקולטייר מתאים את צורת ההכנה לטעמו ולידע שצבר אצלו.

זוהי מוקאיה המודרנית, מקום של שוקולד שמעביר גם סדנת שוקולד זוגית על כל הדינמיקה המרתקת שבכך, יחד עם עיסוק יצירתי ומהנה למשך שעות שתוכלו להמשיך אחר כך לבד בבית. לימודי שוקולד שכאלה נותנים לכם בסיס ידע הנדרש לכל מי שרוצה לפתח תחביב, או ללמוד להכין למטרות שונות את השוקולד האולטימטיבי לטעמו. התקשרו לשמוע עוד על מה שיש לנו להציע לכם בתחום זה.

 

רוצים לעבור סדנת שוקולד זוגית? צרו עמנו קשר במספר: 054-700-000

 

מחפשים אחר סדנת שוקולד זוגית במרכז? בצדק! הרי חשיבותו של זמן איכות משותף הינו משמעותי – ותורם רבות למערכת היחסים, בכך אין ספק. מאסתם באותם מקומות הבילוי המוכרים? נהנים לאכול שוקולד ומעוניינים להשתתף בסדנא מעשית, פעילה ומהנה? כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר.

סדנת שוקולד זוגית במרכז: לעורר את התיאבון והתאווה

האהבה היא הכוח המניע את העולם, בכך אין כל ספק. הרי רבים מאתנו מחפשים אחר פרטנר תומך ואוהב; בן או בת זוג שיעניקו לנו כתף תומכת, מילה טובה וכמובן – יאהבו אותנו בכל מצב וללא תנאי. בהתאם, כאשר רגע מרגש זה מגיע, אנו נעריך זאת – ונרצה לבלות כל דקה, שעה ויום עמם.

עם זאת, מה קורה כאשר כל מקומות הבילוי הגיעו לכדי מיצוי? כיצד ניתן לגוון את הזמן המשותף כמו גם לחזק את הקשר הזוגי? אין מקום להתלבטות כלל וכלל: השתתפות בסדנת שוקולד זוגית במרכז היא המענה המושלם.

אין זו הפתעה, אך השוקולד מוכתר זה שנים רבות בתור מזון מושחת ומעורר תאווה. בהתאם, אין זה פלא מדוע סדנאות מעשיות המשלבות שוקולד הפכו בתקופה האחרונה ליעד מומלץ בקרב זוגות רבים. החל מהיכרות עם מושג היסוד, לימוד על פולי הקקאו, שיטות בישול מגוונות עם שוקולד כמו גם יצירת טעמים ייחודיים בטקסטורה מרהיבה וטעימה – השתתפות בסדנא זו תוביל לכדי הבנה מקיפה בתחום.

בהתאם, בבואכם להתעניין בסדנא מסוג זה, רצוי לברר מספר נקודות עיקריות:

  • מיהו מדריך הסדנא?
  • באילו פעילויות תיקחו חלק לאורך הסדנא?
  • באילו זמנים ניתן להשתתף במפגש?
  • ועוד.

סדנת שוקולד זוגית במרכז – להפעיל את החושים

השתתפות בסדנת שוקולד זוגית תעורר את החושים, הטעמים ובעיקר – את האהבה. מעוניינים לקחת חלק בסדנא זו? בצדק! לשם כך, מוזמנים לפנות אלינו. 

מומלצים

הזינו את העיר למשלוח ובדקו אם אנחנו מגיעים אליכם