משלוחים עד הבית

משלוחים שהוזמנו בימים א'-ה' עד השעה 12:00 (ובימי שישי עד השעה 11:00) יימסרו באותו יום.
משלוחים שבוצעו לאחר מכן, יימסרו ביום העסקים הבא.

סדנת שוקולד במרכז

סדנת שוקולד במרכז

סדנת שוקולד במרכז – Mokaya

בכל המקומות שבהם אתם מבקרים אתם מוצאים טרנדים מעניינים שמשתרשים בתרבות הפנאי שלנו. אחד מהם הופך פופולרי במיוחד משום שהוא מתאים לכולם, גדולים כקטנים – שוקולד. מאז שהתגלה לפני שנים רבות על ידי שבט המוקאיה, הקקאו מלהיב את דמיונם של רבים ברחבי העולם, מוסיף טעם לחיים בכל מיני צורות וטעמים שמוסיפים לו, וצורות העבודה אתו רבות ומגוונות, אבל לכולן יש מכנה משותף אחד – התמחות במיומנות של שוקולד דורשת גם למידה היסודות, ואז אפשר להמריא עם הדמיון והיצירתיות לאן שהקקאו הנהדר ייקח אתכם.

סדנת שוקולד במרכז תעשה לכם את מה שעושים לימודים בקורס של חוויה – תפתח אתכם לסיפור של השוקולד, של ההיסטוריה שלו הכימיה והעשייה שלו והדרכים לעבוד אתו וליצור מוצר טעים שמענג את החך של כולם.

סדנת שוקולד במרכז לכל אוהבי השוקולד

גם כאלה שאינם משתגעים על מתוק ימצאו את הטעם העמוק של הקקאו כשיצליחו ליצור להם את הפרלין המושלם לטעמם. כך שזאת לא הפתעה לראות בקורסים של שוקולד אנשים מכל הגילים, משפחות שלמות והרבה אנשים שזאת להם אפילו הפעם הראשונה במטבח. יש משהו בשוקולד שמלהיב את הדמיון וגורם לאנשים לרצות לבדוק עוד ועוד את גבולות המוצר, ליצור ממנו פרלין משובח בבסיסי או לשדך אותו לטעמים נוספים ולראות מה עוד אפשר להוציא מפולי הקקאו המקוריים האלה. חומרי גלם משובחים, ניסיון וידע שלא יסולאו בפז לשוקולטיירים, אלה כל מה שאנחנו מעמידים לרשותכם במוקאיה,

סדנת השוקולד שמועברת לכם אצלנו, התקשרו עוד היום לשמוע עוד פרטים. סדנה שכזאת יכולה לפתוח לכם פתח לעולם נהדר של עיסוק מהנה שיביא אתו גילויים ופרץ יצירתיות בכל גיל. זהו זמן האיכות שלכם עם עצמכם, כדי להפתיע את המשפחה והחברים במוצרי שוקולד גורמה.

מחפשים היכן לעבור סדנת שוקולד באזור המרכז? Mokaya אמנות השוקולד.

מומלצים