משלוחים עד הבית

הזמנות ומשלוחים:

הזמנות לט"ו באב –
קולקציית חגי האהבה המתוקה שלנו כבר כאן!
ניתן לבצע הזמנות מראש ולציין בשדה הערות את תאריך האיסוף / המשלוח המבוקש. ( בין ה 5-12 לאוגוסט )
מסירת ההזמנה בתיאום מול הלקוח ותתאפשר במספר חלונות זמן במהלך היום.
מאחלים לכם ט"ו באב שמח ומתוק במיוחד!

הזמנות שבוצעו בימים א'-ה' עד השעה 15:00 (ובימי שישי עד השעה 9:30) יימסרו באותו יום.
הזמנות שבוצעו לאחר מכן, יימסרו במהלך יום העסקים הבא. מסירת ההזמנה בתיאום מול הלקוח ותתאפשר במספר חלונות זמן במהלך היום.
* לנוחיותכם, ניתן ליצור עמנו קשר לביצוע הזמנה טלפונית מסניף כיכר המדינה בטלפון 054-7-000-000 ואנו נספק לכם את ההזמנה ישירות לרכב.

כשרות חלבית בהשגחת הרבנות הראשית תל-אביב-יפו (לאוכלי אבקת חלב נוכרי)

סדנאות שוקולד במרכז

סדנאות שוקולד במרכז

סדנאות שוקולד במרכז מוקאיה

לטמפרר, להמס, לגלגל, למרוח, ללוש, לכדרר, כל המילים שיש להן ניחוח של שוקולד, ובצדק, הן המילים שבהן משתמשים בסדנאות שלנו ואתם לומדים איך לעשות את זה בעצמכם. הטיפול בשוקולד הוא ידע עתיק שעובר אתנו ממקום למקום וכל אחד מוסיף לו מטעמו שלו ומהעדפותיו. שוקולד הוא מוצר עתיק יומין שנוצר כאשר התגלו לשבט המוקאיה הקדום האפשרויות שאפשר ליצור מפולי הקקאו שגדלו אצלם. מאז, מלאכת השוקולד משתבחת עם השנים וכל שוקולטייר מוסיף לידע הזה משלו. טכניקות עבודה, טכניקות הכנת פרלינים, המסת שוקולד ועוד,הם רק חלק מהידע שתרכשו באמצעות סדנאות שוקולד במרכז, כאשר תרשו לעצמכם להוסיף תחביב מענג זה לרשימת העיסוקים שלכם בשעות הפנאי. כאשר אתם באים ללמוד על שוקולד אתם לומדים למעשה על העיסוק העתיק הזה וכיצד להתאים את השוקולד לימינו, ולטעם הפרטי שלכם.

 

מעוניינים להשתתף באחד מאותן סדנאות שוקולד במרכז מוקאיה? ניתן לתאם סדנאות לימים א,-ה, החל מהשעה 18:00.  צרו קשר בדף הצור קשר או בטלפון 054-7000000

 

סדנאות שוקולד במרכז – קרוב יותר ממה שחשבתם

הכנת מוצרי שוקולד היא אמנות לכל דבר ועניין ומיומנות הנחשבת בין יצירה לבין מלאכה. תוצריה של אומנות זו מענגים את החך ואינם רק יפים למראה. 

תחביב הכנת השוקולד יכול להיות התחביב החדש שלכם לכל החיים, כזה שיעסיק אתכם שעות רבות בזמן איכות עם יקיריכם, עם בני הזוג והמשפחה ועוד. סדנאות שוקולד במרכז מוקאיה מאפשרות לפתוח צוהר לעולם ומלואו של אומנות מתוקהלכם, ליקיריכם ואף לקולגות בעבודה תוך כדי בילוי ביום כיף עם אנשים שאתם נהנים להיות בחברתם. תוצריהם של סדנאות שוקולד במרכז הולכים אתכם, כולל הידע היקר של עבודה במוצרי הגלם של הקקאו, בו תוכלו לעשות שימוש גם לאחר הסדנה ולהפתיע בעזרתו בכל פעם מחדש. תרכשו ידע וניסיון ותלמדו להכין מוצרי גורמה ותוכלו להפתיע במתנה מקורית משלכם. אם אתם מעוניינים להפתיע מישהו במתנה, בסדנאות אלה תוכלו למצוא שעות נפלאות של עבודה עם שוקולד שיגרמו רק הנאה. התקשרו כדי לשמוע על מה שיש לנו להציע לכם ולחבריכם, בהכנת שוקולד גורמה.

מעוניינים להשתתף באחד מאותן סדנאות שוקולד במרכז מוקאיה? ניתן לתאם סדנאות לימים א,-ה, החל מהשעה 18:00.  צרו קשר בדף הצור קשר או בטלפון 054-7000000

מומלצים

בואו נהיה חברים!

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן בחדשות, הטבות ולקבל עדכונים מתוקים מאיתנו.. 🍫

הזינו את העיר למשלוח ובדקו אם אנחנו מגיעים אליכם